PAKKER AVIO

Uudised

    Käes on sügis ja nagu juba palju aastaid nii ka nüüd kutsume erapiloodi kursusest huvitatuid lennuki ja kopteri koolitustele. Kursuse-eelsed kokkusaamised, et saada vastused kõikidele koolitust ja erapiloodi elu puudutavatele küsimustele, toimuvad 3. oktoobril kell 18:00 meie Tartu kontoris Tartu lennujaamas ja 6. oktoobril kell 18:00 meie Tallinna kontoris aadressil Väike-Sõjamäe 9.  Täpsustavat infot saab...
    Pakker Avio Lennukooli 2016.a. kevadseminari  materjalid   Muudatustest Eesti lennupiirkonnas. VFR-lennureeglid ja raadioside. Marika Kisand, Pakker Avio teooriaõpetaja Militaarlennutegevusest Eesti lennuinfopiirkonnas 2016. Tarvo Räbokon, Kaitseväe õhuruumi planeerija, leitnant Lennuohutust mõjutavatest juhtumitest teavitamine Tiina Ester, Lennuameti lennundusohutusnõunik Lennu planeerimine Pakker Avio lennukooli lennuõpetajad Autobensiini kasutamine lennunduses Ert Eelmets, Pakker Avio teooriaõpetaja EETN arendus 2016-20 Pakker16         ...
    Laupäeval, 30. aprillil korraldab Pakker Avio Lennukool Tartus seminari, kus käsitletakse muudatusi Eesti lennuinfopiirkonnas, militaartegevusega seotud piiranguid ja soovitusi seoses VFR-lennu planeerimisega. Lisaks tutvustatakse gürokopteri lennutehnilisi iseärasusi ning kasutusvaldkondi, erinevate kütuse kasutamisest Rotax mootorites ja erapilootide Liidu esindaja teeb ülevaate liidu tegemistest. Täpsem seminari ajakava edastame 18.aprilliks. Osaleda soovijatel palume eelnevalt registreerida e-maili teel: marika@pakkeravio.ee piret@pakkeravio.ee või telefonil: Marika Kisand 51...

Pakker Avio tegevusvaldkonnaks on piloodikoolitus ja erinevad lennuteenused. Meie lennukool pakub kursusi nii erapiloodi litsentsi taotlejatele kui tulevastele ametpilootidele. Igal aastal avame eralenduri koolituse neile, kes soovivad õppida lendama väikelennuki või kopteriga.

AS Pakker Avio on välja kasvanud 1990. aastal loodud firmast Ergon LG. AS Pakker Avio on esimene litsenseeritud eralennukool Balti riikides. Lennukoolitusega alustasime 1990. aastal. Suur osa lennufirma Estonian Air´i noorema põlvkonna pilootidest on koolitatud just meie koolis.

Meie endisi õpilasi leiab peale Estonian Airi ka Piirivalve Lennusalgast, Eesti Õhuväest, Aviesist, Pakker Aviost.

Täiendõppena oleme läbi viinud erinevaid kursusi, nagu näiteks öölennu-, instrumenataallennu-, mitmemootorilise lennuki pädevus- ja tüübikoolitust. Koolitust oleme läbi viinud järgmistel lennukitel ja kopteritel: Cessna-152, Cessna-172, Cessna-210, Cessna-310, PA-25/250 “Aztec”, PA-31/350 “Chieftain”, B-33 “Debonair”, L-39 “Albatros”, YAK-18T, YAK-52, Robinson-22, Schweizer 300C.

Pakker Avio lennukoolis on õppinud lendureid nii Eestist, Lätist, Soomest, Rootsist, Hollandist, Prantsusmaalt, Belgiast, Saksamaalt ja Inglismaalt.

Vastaval klientide soovile teostame tellimus- ja huvilende nii lennukitel kui ka kopteritel. Lisaks sellele teostame kõikvõimalikke vaatlus- ja patrull-lende. Meie suurimateks klientideks on Eesti Lennuakadeemia, Lennuliiklusteeninduse AS ja Veterinaar- ja Toiduamet.

Käesoleval ajal opereerib firma 8 lennukiga ja ühe kopteriga.

info piloodile vali oma lenduri koolitus sinu soovil tellimuslend kiire ja mugav lennutakso üle eestimaa huvilennud