PAKKER AVIO

Uudised

    Sel aastal avame erapiloodi kursuse ka kevadhooajal. Selleks, et huvilistele tutvustada kursust, erapiloodi õigusi jm, ootame huvilisi kohtumisõhtule 22.jaanuaril kell 18:00 meie Tallinna kontoris Väike -Sõjamäe 20. Täpsemat infot ja alternatiivseid aegu saab kokku leppida telefonil 5188117. Saame leppida kokku aja ka Tartus kohtumiseks. ...
    Head lennuhuvilised! Sel aastal alustame erapiloodi kursusega PPL kursusega varem kui tavaliselt. Esimene kohtumine kõikidele kursusest ja eralennundusest huvitatutele toimub 15. augustil 2018 kell 18:00 meie Tallinna kontoris Väike-Sõjamäe 20. Täpsemat infot ja alternatiivseid aegu saab kokku leppida telefonil 5188117. ...

Ametlenduri koolitus

Ametlenduriks võivad õppida kõik soovijad, kes tunnevad huvi töötada lendurina. Kursuse lõppedes omistatakse piloodile rahvusvaheliselt aktsepteeritav litsents lendamiseks nii visuaal- kui instrumentaaltingimustes lennutöödel ja ärilises lennutranspordis. Koolitusprogrammi aluseks on Eesti Lennuameti poolt kinnitatud Euroopa Lennuohutusameti (EASA) tingimustele vastavad koolitusprogrammid.

Ametlenduriks saamiseks on kaks moodust:

  • Tervikkursus, mille puhul on tegemist ühe katkematu koolitusega. Selle kestvus on 18-30 kuud.
  • Moodulkursus, kus õpilane saab ehitada koolitust üles blokkide kaupa. Ajalises plaanis annab see rohkem vabadust, kuid reeglina võtab piloodilitsentsi saamine kauem aega.

Tingimused kursusele astumisel:

  • Minimaalne vanus kursuse alustamiseks on 17 eluaastat ja lennundusloa taotlemise ajaks vähemalt 18-aastane.
  • Enne koolituse algust tuleb läbida meditsiiniline kontroll ning vastama vähemalt 1. klassi tervisenõuetele. Kontrolli saab teha Lennuameti poolt tunnustatud tervisekontrolli tegijate juures, mille kohta saab infot Lennuameti lehelt.
  • Omama vähemalt keskharidust.

Koolituse sisu ja maksumuse osas palun võtta meiega ühendust.