PAKKER AVIO

Uudised

    Sel aastal avame erapiloodi kursuse ka kevadhooajal. Selleks, et huvilistele tutvustada kursust, erapiloodi õigusi jm, ootame huvilisi kohtumisõhtule 22.jaanuaril kell 18:00 meie Tallinna kontoris Väike -Sõjamäe 20. Täpsemat infot ja alternatiivseid aegu saab kokku leppida telefonil 5188117. Saame leppida kokku aja ka Tartus kohtumiseks. ...
    Head lennuhuvilised! Sel aastal alustame erapiloodi kursusega PPL kursusega varem kui tavaliselt. Esimene kohtumine kõikidele kursusest ja eralennundusest huvitatutele toimub 15. augustil 2018 kell 18:00 meie Tallinna kontoris Väike-Sõjamäe 20. Täpsemat infot ja alternatiivseid aegu saab kokku leppida telefonil 5188117. ...

Täiendkoolitus

Pakker Avio lennukool pakub erinevaid täiendkoolituse võimalusi EASA Osa-FCL nõudeid järgides erinevaid piloodiõigusi omavatele inimestele ja piloodiõiguste omandamiseks.

  • Korraldame täiendkoolituskursuseid lennuõpetajatele ja –eksaminaatoritele.
  • Pilootidele, kelle pädevused on aegunud või hakkavad aeguma, korraldame pädevuste taastamist ja säilitamist. Õpilase koolitusvajadus määratakse vastavalt EASA Osa-FCL FCL.740 nõuetele.
  • Erapiloodi koolitused lennukil PPL(A) või kopteril PPL(H).

Koolituse tingimuste ja hindade osas palun meiega ühendust võtta.

Täiendkoolitus võib koosneda nii teooria loengutest ja lennutreeningust kui mõlemast eraldi.

Täiendkoolituse teooria loengud toimuvad Pakker Avio lennukoolis Tartus või Tallinnas.

Täiendkoolituse lennutreeningud toimuvad nii lennukitel kui helikopteritel. Lennukite puhul ühemootorilistel (SEP) ja kahemootorilistel (MEP) lennukitel ja tüüpidele vastavatel simulaatoritel. Helikopterite puhul vastavatel kopteritüüpidel ja tüüpidele vastavatel simulaatoritel.

SEP ja MEP ning R-22 ja R-44 lennutreeningud toimuvad Tartu või Tallinna lennuväljadel, tüüpidele vastavad simulaatorid asuvad B-737 Riias, CRJ700/900 Berlinis/Copenhagenis, E170/190 ning AW139 Helsinkis.

Tulenevalt lennundusalastest regulatsioonidest on iga täienduskoolitus unikaalne ja koolituskava koostatakse piloodile/instruktorile/eksaminaatorile individuaalselt. Sellest lähtuvalt lepitakse konkreetse koolituse toimumise aeg kokku iga kord eraldi.

Eelnevast tulenevalt on ka koolituse maksumumus erinevatel juhtudel erinev. Maksumus sõltub sellest millises mahus treeningul/koolitusel kasutatakse teooria loenguid ja lennumasinaid.

Koolituse hinnad kujunevad järgmiste hindade põhjal:

Teooria loengu hind on vahemikus 40 -100 € tund (KM’ga)

Lennutunni hind SEP lennukil 280 – 310 € tund (KM’ga)

Lennutunni hind MEP lennukil 550 – 1000 € tund (KM’ga)

Ühe sessiooni (4h) simulaatori rent (dry leasing) on hinnavahemikus 760 – 4000 € (KM’ta)