PAKKER AVIO

Uudised

    Käes on sügis ja nagu juba palju aastaid nii ka nüüd kutsume erapiloodi kursusest huvitatuid lennuki ja kopteri koolitustele. Kursuse-eelsed kokkusaamised, et saada vastused kõikidele koolitust ja erapiloodi elu puudutavatele küsimustele, toimuvad 3. oktoobril kell 18:00 meie Tartu kontoris Tartu lennujaamas ja 6. oktoobril kell 18:00 meie Tallinna kontoris aadressil Väike-Sõjamäe 9.  Täpsustavat infot saab...
    Pakker Avio Lennukooli 2016.a. kevadseminari  materjalid   Muudatustest Eesti lennupiirkonnas. VFR-lennureeglid ja raadioside. Marika Kisand, Pakker Avio teooriaõpetaja Militaarlennutegevusest Eesti lennuinfopiirkonnas 2016. Tarvo Räbokon, Kaitseväe õhuruumi planeerija, leitnant Lennuohutust mõjutavatest juhtumitest teavitamine Tiina Ester, Lennuameti lennundusohutusnõunik Lennu planeerimine Pakker Avio lennukooli lennuõpetajad Autobensiini kasutamine lennunduses Ert Eelmets, Pakker Avio teooriaõpetaja EETN arendus 2016-20 Pakker16         ...

Täiendkoolitus

Pakker Avio lennukool pakub erinevaid täiendkoolituse võimalusi EASA Osa-FCL nõudeid järgides erinevaid piloodiõigusi omavatele inimestele.

  • Korraldame täiendkoolituskursuseid lennuõpetajatele ja –eksaminaatoritele.
  • Pilootidele, kelle pädevused on aegunud või hakkavad aeguma, korraldame pädevuste taastamist ja säilitamist. Õpilase koolitusvajadus määratakse vastavalt EASA Osa-FCL FCL.740 nõuetele.

Koolituse tingimuste ja hindade osas palun meiega ühendust võtta.

Täiendkoolitus võib koosneda nii teooria loengutest ja lennutreeningust kui mõlemast eraldi.

Täiendkoolituse teooria loengud toimuvad Pakker Avio lennukoolis Tartus või Tallinnas.

Täiendkoolituse lennutreeningud toimuvad nii lennukitel kui helikopteritel. Lennukite puhul ühemootorilistel (SEP) ja kahemootorilistel (MEP) lennukitel ja tüüpidele vastavatel simulaatoritel. Helikopterite puhul vastavatel kopteritüüpidel ja tüüpidele vastavatel simulaatoritel.

SEP ja MEP ning R-22 ja R-44 lennutreeningud toimuvad Tartu või Tallinna lennuväljadel, tüüpidele vastavad simulaatorid asuvad B-737 Riias, CRJ700/900 Berlinis/Copenhagenis, E170/190 ning AW139 Helsinkis.

Tulenevalt lennundusalastest regulatsioonidest on iga täienduskoolitus unikaalne ja koolituskava koostatakse piloodile/instruktorile/eksaminaatorile individuaalselt. Sellest lähtuvalt lepitakse konkreetse koolituse toimumise aeg kokku iga kord eraldi.

Eelnevast tulenevalt on ka koolituse maksumumus erinevatel juhtudel erinev. Maksumus sõltub sellest millises mahus treeningul/koolitusel kasutatakse teooria loenguid ja lennumasinaid.

Koolituse hinnad kujunevad järgmiste hindade põhjal:

Teooria loengu hind on vahemikus 40 -100 € tund (KM’ga)

Lennutunni hind SEP lennukil 280 – 310 € tund (KM’ga)

Lennutunni hind MEP lennukil 550 – 1000 € tund (KM’ga)

Ühe sessiooni (4h) simulaatori rent (dry leasing) on hinnavahemikus 760 – 4000 € (KM’ta)