PAKKER AVIO

Uudised

    Head lennuhuvilised! Sel aastal alustame erapiloodi kursusega PPL kursusega varem kui tavaliselt. Esimene kohtumine kõikidele kursusest ja eralennundusest huvitatutele toimub 15. augustil 2018 kell 18:00 meie Tallinna kontoris Väike-Sõjamäe 20. Täpsemat infot ja alternatiivseid aegu saab kokku leppida telefonil 5188117. ...
    Pakker Avio AS ja tema 100% tütarettevõte Lennurent OÜ on liitunud. Liitumisleping saadaval siit osaühingu ühinemine aktsiaseltsiga ...

Tellimuslennud

Aeg-ajalt on erinevate eluvaldkondade inimestel tarvis oma töös ja tegemistes jalad maast lahti saada. Selleks teostab Pakker Avio lennukite ja kopteritega mitmesuguseid tellimuslende vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.

Sageli oleme fotograafe lennutanud aerofotosid ja filmilõike tegema ning aidanud silma peal hoida lindude ja hüljeste arvukusel. Meie head koostööpartnerid on teiste seas Sven Začek ja Andres Tarto.

Koos Veterinaar- ja Toiduametiga oleme asunud võitlusesse Eesti muutmiseks marutaudivabaks maaks.

Oleme lennutanud noorpaare ja otsinud kadunud rasketehnikat, teinud kunstlikult tormi filmivõtetel ja olnud naelaks poissmeeste peol.