PAKKER AVIO

Uudised

    Käes on sügis ja nagu juba palju aastaid nii ka nüüd kutsume erapiloodi kursusest huvitatuid lennuki ja kopteri koolitustele. Kursuse-eelsed kokkusaamised, et saada vastused kõikidele koolitust ja erapiloodi elu puudutavatele küsimustele, toimuvad 3. oktoobril kell 18:00 meie Tartu kontoris Tartu lennujaamas ja 6. oktoobril kell 18:00 meie Tallinna kontoris aadressil Väike-Sõjamäe 9.  Täpsustavat infot saab...
    Pakker Avio Lennukooli 2016.a. kevadseminari  materjalid   Muudatustest Eesti lennupiirkonnas. VFR-lennureeglid ja raadioside. Marika Kisand, Pakker Avio teooriaõpetaja Militaarlennutegevusest Eesti lennuinfopiirkonnas 2016. Tarvo Räbokon, Kaitseväe õhuruumi planeerija, leitnant Lennuohutust mõjutavatest juhtumitest teavitamine Tiina Ester, Lennuameti lennundusohutusnõunik Lennu planeerimine Pakker Avio lennukooli lennuõpetajad Autobensiini kasutamine lennunduses Ert Eelmets, Pakker Avio teooriaõpetaja EETN arendus 2016-20 Pakker16         ...

Tellimuslennud

Aeg-ajalt on erinevate eluvaldkondade inimestel tarvis oma töös ja tegemistes jalad maast lahti saada. Selleks teostab Pakker Avio lennukite ja kopteritega mitmesuguseid tellimuslende vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.

Sageli oleme fotograafe lennutanud aerofotosid ja filmilõike tegema ning aidanud silma peal hoida lindude ja hüljeste arvukusel. Meie head koostööpartnerid on teiste seas Sven Začek ja Andres Tarto.

Koos Veterinaar- ja Toiduametiga oleme asunud võitlusesse Eesti muutmiseks marutaudivabaks maaks.

Oleme lennutanud noorpaare ja otsinud kadunud rasketehnikat, teinud kunstlikult tormi filmivõtetel ja olnud naelaks poissmeeste peol.