PAKKER AVIO

Uudised

    Ootame kõiki, kes on mõelnud erapiloodi koolituses osalemisest, kokkusaamisele, et saada vastuseid programmist, erapiloodi õigustest, koolituse kestvusest, hinnast ja paljust muust. Kokkusaamised toimuvad: Tartus 3.oktoobril kell 18:00 meie kontoris Tartu lennujaamas; Tallinnas 5.oktoobril kell 18:00 meie kontoris Väike-Sõjamäe 9.   Täpsemat infot ja alternatiivseid kuupäevi kokku leppida saab telefonil 5218571.   ...
    Käes on sügis ja nagu juba palju aastaid nii ka nüüd kutsume erapiloodi kursusest huvitatuid lennuki ja kopteri koolitustele. Kursuse-eelsed kokkusaamised, et saada vastused kõikidele koolitust ja erapiloodi elu puudutavatele küsimustele, toimuvad 3. oktoobril kell 18:00 meie Tartu kontoris Tartu lennujaamas ja 6. oktoobril kell 18:00 meie Tallinna kontoris aadressil Väike-Sõjamäe 9.  Täpsustavat infot saab...

Tellimuslennud

Aeg-ajalt on erinevate eluvaldkondade inimestel tarvis oma töös ja tegemistes jalad maast lahti saada. Selleks teostab Pakker Avio lennukite ja kopteritega mitmesuguseid tellimuslende vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.

Sageli oleme fotograafe lennutanud aerofotosid ja filmilõike tegema ning aidanud silma peal hoida lindude ja hüljeste arvukusel. Meie head koostööpartnerid on teiste seas Sven Začek ja Andres Tarto.

Koos Veterinaar- ja Toiduametiga oleme asunud võitlusesse Eesti muutmiseks marutaudivabaks maaks.

Oleme lennutanud noorpaare ja otsinud kadunud rasketehnikat, teinud kunstlikult tormi filmivõtetel ja olnud naelaks poissmeeste peol.