PAKKER AVIO

Uudised

    Pakker Avio AS ja tema 100% tütarettevõte Lennurent OÜ on liitunud. Liitumisleping saadaval siit osaühingu ühinemine aktsiaseltsiga ...
    Ootame kõiki, kes on mõelnud erapiloodi koolituses osalemisest, kokkusaamisele, et saada vastuseid programmist, erapiloodi õigustest, koolituse kestvusest, hinnast ja paljust muust. Kokkusaamised toimuvad: Tartus 3.oktoobril kell 18:00 meie kontoris Tartu lennujaamas; Tallinnas 5.oktoobril kell 18:00 meie kontoris Väike-Sõjamäe 9.   Täpsemat infot ja alternatiivseid kuupäevi kokku leppida saab telefonil 5218571.   ...

Tellimuslennud

Aeg-ajalt on erinevate eluvaldkondade inimestel tarvis oma töös ja tegemistes jalad maast lahti saada. Selleks teostab Pakker Avio lennukite ja kopteritega mitmesuguseid tellimuslende vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.

Sageli oleme fotograafe lennutanud aerofotosid ja filmilõike tegema ning aidanud silma peal hoida lindude ja hüljeste arvukusel. Meie head koostööpartnerid on teiste seas Sven Začek ja Andres Tarto.

Koos Veterinaar- ja Toiduametiga oleme asunud võitlusesse Eesti muutmiseks marutaudivabaks maaks.

Oleme lennutanud noorpaare ja otsinud kadunud rasketehnikat, teinud kunstlikult tormi filmivõtetel ja olnud naelaks poissmeeste peol.